Giełda Maszyn

Giełda Maszyn Pakujących Hortipak: Oferta Maszyn Używanych i Nowych

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą maszyn używanych marki Cyklop Axro, które idealnie nadają się do pęczkowania i wiązania warzyw, włoszczyzny oraz kwiatów.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Maszyny do pęczkowania warzyw i kwiatów: szybkie i efektywne rozwiązania do wiązania różnych rodzajów warzyw i kwiatów, zapewniające ich bezpieczny transport i estetyczny wygląd.
  • Maszyny do pakowania warzyw, owoców i kwiatów: precyzyjne i niezawodne urządzenia, które ułatwiają przygotowanie warzyw, owoców i kwiatów na etapie pakowania jednostkowego.
  • Maszyny do pakowania końcowego: specjalistyczne maszyny, które umożliwiają pakowanie końcowe do wysyłki lub magazynowania.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej Giełda Maszyn Hortipak, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat dostępnych maszyn, ich specyfikacji technicznych oraz cen. Jesteśmy przekonani, że nasze maszyny spełnią Państwa oczekiwania i przyczynią się do usprawnienia procesów produkcyjnych.

W razie pytań lub potrzeby dodatkowych informacji, prosimy o kontakt. Chętnie pomożemy w doborze odpowiednich urządzeń oraz udzielimy wszelkich niezbędnych informacji: 605 318 315 lub kontakt@hortipak.pl


Wiązarka ramowa Cyklop (rocznik 2022)

Doskonałej jakości wiązarka ramowa Cyklop w dobrej cenie.

Wiązarka ramowa Cyklop Ampag Boxer II rama 850 x 800, taśma 9 lub 12 mm

Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Każdorazowo prosimy o kontakt w celu ustalenia dostępności, cen i warunków dostawy.

Kontakt: 605 318 315 lub kontakt@hortipak.pl

Zdjęcie poglądowe Cyklop Ampag

DI-ZET Sp. z o.o. Sp. K.
​ul. Ochocza 2
04-942 Warszawa

NIP 1130112465

Tel.: 501 685 074 

Email: kontakt@hortipak.pl

Biuro czynne: 8:00 – 16:00