Wiązarka gumkowa Elastobinder

wiązarka gumkowa Elastobinder

Zadzwoń teraz! 605 318 315


​Holenderskie wiązarki ​Cyklop Elastobinder

ELASTOBINDER® to holenderskie urządzenie do wiązania gumką STREPPER®. Wiązarka ELASTOBINDER® stosowana jest m.in. do pęczkowania warzyw takich jak szparagi, pietruszka, marchew, por czy rzodkiewka lub pakietowania np. nasion w paczkach. Za pomocą mocnej, szerokiej gumki STREPPER® maszyna wiąże pęczki, pakiety i wiązki. ELASTOBINDER może być stosowany jako urządzenie do pakowania manualnego lub w trybie automatycznym. Wersja Vario przystosowana jest do pracy w liniach automatycznych. Urządzenie może współpracować z etykieciarką nakładającą etykietę bezpośrednio na gumkę. 

Kontakt: 605 318 315 i kontakt@hortipak.pl

Holenderskie wiązarki Cyklop Elastobinder

​Gumka Strepper

Gumka STREPPER jest stosowana w wiązarkach Elastobinder. Idealnie nadaje się do pakowania szerokiej gamy produktów. Gumki dostarczane są w rolkach, w różnych kolorach. Rozwiązania oparte o gumkę Strepper znajdują zastosowanie m.in. do pęczkowania szparagów i innych warzyw z możliwością dodawania etykiet, zastępując tradycyjną gumkę recepturkę.

Gumka Strepper Holenderskie wiązarki Cyklop Elastobinder

​Automatyczne linie do pęczkowania warzyw, kwiatów i włoszczyzny

Dla producentów warzyw, kwiatów, przetworów spożywczych i innych realizujemy projekty linii wiążących i pęczkujących z urządzeniami AXRO i ELASTOBINDER. Zrealizowane przez nas linie pracują w zakładach pakujących włoszczyznę, pory, szparagi oraz kapturki na słoikach z przetworami.

Kontakt: 605 318 315 i kontakt@hortipak.pl


​Serwis i części zamienne do wiązarek Cyklop

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie serwisu i zaopatrzenia w części zamienne szerokiej gamy urządzeń i maszyn pakujących.
​Szczegółowe zapytania z opisem, zdjęciem maszyny i/lub tabliczki znamionowej, specyfikacją techniczną oraz zapytania cenowe proszę kierować do naszego serwisu.

Dostarczamy części, przeprowadzamy przeglądy sezonowe, naprawy i renowacje, sprzedajemy nowe i używane poserwisowe maszyny.

Kontakt: 605 318 315 i kontakt@hortipak.pl

Holenderskie wiązarki Cyklop. Serwis, naprawy, części

Inne rozwiązania

Wiązarka M-Pac HE do spinania w poziomie
Wiązarka Siebeck do sznurka bawełnianego
Wiązarka M-Pac PLT do spinania w pionie
Wiązarka Cyklop do spinania taśmą pp

DI-ZET Sp. z o.o. Sp. K.
​ul. Ochocza 2
04-942 Warszawa

NIP 1130112465

Tel.: 501 685 074 

Email: kontakt@hortipak.pl

Biuro czynne: 8:00 – 16:00