Testuj u nas

Testuj pęczkowanie swoich produktów u nas!

Zapraszamy do nas na testowe wiązanie i pęczkowanie Twoich produktów! Przyjedź ze swoimi warzywami, na naszej wiązarce przetestujemy pęczkowanie Twoich produktów.

Zadzwoń do nas przed Twoją wizytą: 605 318 315

Nasz adres: ul. Ochocza 2, 04-942 Warszawa

 Holenderskie wiązarki Cyklop Axro

Zadzwoń teraz! 605 318 315


Holenderskie wiązarki Cyklop Axro

Wiązarka sznurkowa Cyklop AXRO-FQC2 jest jednym z najpopularniejszych urządzeń do pęczkowania i pakietowania dostępnych na rynku. Urządzenie produkowane jest przez holenderski oddział firmy Cyklop.​
Wiązarki Cyklop Axro pracują w gospodarstwach produkujących warzywa takie jak szparagi, rzodkiewka, por, cebula dymka, chrzan, natka pietruszki, koperek, marchew z nacią, czosnek i włoszczyzna. Wiązarki Cyklop Axro stosowane są także do wiązania kwiatów ciętych, traw i ziół. 

​Wiązarki pracują jako samodzielne urządzenia oraz w liniach pakujących.

Kontakt: 605 318 315 i kontakt@hortipak.pl


​Sznurek gumowy Cylastic

Sznurek elastyczny Cylastic znajduje zastosowanie w pęczkowaniu warzyw i kwiatów, pakowaniu torebek z nasionami, pakietowania produktów FMCG, farmaceutyków i kosmetyków, wiązania kabli i wiązek kablowych, w branży automotive oraz w branży tekstylnej. Sznurki elastyczne Cylastic dostępne są w różnych grubościach i kolorach.

Sznurek Cylastic

​Holenderskie wiązarki ​Cyklop Elastobinder

ELASTOBINDER® to holenderskie urządzenie do wiązania gumką STREPPER®. Wiązarka ELASTOBINDER® stosowana jest m.in. do pęczkowania warzyw takich jak szparagi, pietruszka, marchew, por czy rzodkiewka lub pakietowania np. nasion w paczkach. Za pomocą mocnej, szerokiej gumki STREPPER® maszyna wiąże pęczki, pakiety i wiązki. ELASTOBINDER może być stosowany jako urządzenie do pakowania manualnego lub w trybie automatycznym. Wersja Vario przystosowana jest do pracy w liniach automatycznych. Urządzenie może współpracować z etykieciarką nakładającą etykietę bezpośrednio na gumkę. 

Kontakt: 605 318 315 i kontakt@hortipak.pl


​Gumka Strepper

Gumka STREPPER idealnie nadaje się do pakowania szerokiej gamy produktów  zastępując wiązanie pakietów m.in.  tzw. „gumką recepturką”. Gumki dostarczane są w rolkach, w różnych kolorach.Rozwiązania oparte o gumkę Strepper znajdują zastosowanie m.in. do pęczkowania szparagów i innych warzyw z możliwością dodawania etykiet, zastępując tradycyjną gumkę recepturkę.


​Automatyczne linie do pęczkowania warzyw, kwiatów i włoszczyzny

Dla producentów warzyw, kwiatów, przetworów spożywczych i innych realizujemy projekty linii wiążących i pęczkujących z urządzeniami AXRO i ELASTOBINDER. Zrealizowane przez nas linie pracują w zakładach pakujących włoszczyznę, pory i kapturki na słoikach z przetworami.

Kontakt: 605 318 315 i kontakt@hortipak.pl

​Automatyczne linie do pęczkowania warzyw, kwiatów i włoszczyzny

​Serwis i części zamienne do wiązarek Cyklop

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie serwisu i zaopatrzenia w części zamienne szerokiej gamy urządzeń i maszyn pakujących.
​Szczegółowe zapytania z opisem, zdjęciem maszyny i/lub tabliczki znamionowej oraz specyfikacją techniczna i zapytania cenowe proszę kierować do naszego serwisu.

Dostarczamy części, przeprowadzamy naprawy, sprzedajemy nowe i używane wiązarki Cyklop Axro oraz sznurki Cylastic, przeprowadzamy przeglądy sezonowe. 

Kontakt: 605 318 315 i kontakt@hortipak.pl


Rozwiązania


DI-ZET Sp. z o.o. Sp. K.
​ul. Ochocza 2
04-942 Warszawa

NIP 1130112465

Tel.: 501 685 074 

Email: kontakt@hortipak.pl

Biuro czynne: 8:00 – 16:00