Pęczkowanie szparagów

pęczkowanie warzyw szparagi

Elastobinder do pęczkowania szparagów

Holenderska firma Früchtehof Schindler ma około trzech miesięcy na zbiór, pakowanie, etykietowanie i transport szparagów do supermarketów.

Wszystkie te kroki zajmują dużo czasu, ponieważ każdy krok jest osobną operacją.

Dlatego Früchtehof Schindler przyszedł do firmy Cyklop z pytaniem: jak sprawić, by pakowanie i etykietowanie szparagów było szybkie, łatwe i elastyczne?

Ponadto firma chciała również pakować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska.

Po szeroko zakrojonych rozmowach i wizytach na miejscu znaleziono rozwiązanie: Elastobinder z drukarką etykiet.

Drukarka drukuje dane na etykiecie przymocowanej do gumki Strepper® przez Elastobinder, po czym Strepper® jest nakładany wokół szparagów, tworząc spójny pakiet.

W ten sposób dane drukowania można łatwo zmienić, dwie operacje są wykonywane jednocześnie, a torebki plastikowe nie są już potrzebne.

Elastobinder z drukarką etykiet ma jeszcze więcej zalet, może być stosowany np. do pęczkowania pietruszki, marchwi, rzodkiewki, pora.

Zapraszamy do kontaktu w Polsce: 605 318 315 i kontakt@hortipak.pl


Wiązarka gumkowa Elastobinder

wiązarka gumkowa Elastobinder

Zadzwoń teraz! 605 318 315


​Holenderskie wiązarki ​Cyklop Elastobinder

ELASTOBINDER® to holenderskie urządzenie do wiązania gumką STREPPER®. Wiązarka ELASTOBINDER® stosowana jest m.in. do pęczkowania warzyw takich jak szparagi, pietruszka, marchew, por czy rzodkiewka lub pakietowania np. nasion w paczkach. Za pomocą mocnej, szerokiej gumki STREPPER® maszyna wiąże pęczki, pakiety i wiązki. ELASTOBINDER może być stosowany jako urządzenie do pakowania manualnego lub w trybie automatycznym. Wersja Vario przystosowana jest do pracy w liniach automatycznych. Urządzenie może współpracować z etykieciarką nakładającą etykietę bezpośrednio na gumkę. 

Kontakt: 605 318 315 i kontakt@hortipak.pl

Holenderskie wiązarki Cyklop Elastobinder

​Gumka Strepper

Gumka STREPPER jest stosowana w wiązarkach Elastobinder. Idealnie nadaje się do pakowania szerokiej gamy produktów. Gumki dostarczane są w rolkach, w różnych kolorach. Rozwiązania oparte o gumkę Strepper znajdują zastosowanie m.in. do pęczkowania szparagów i innych warzyw z możliwością dodawania etykiet, zastępując tradycyjną gumkę recepturkę.

Gumka Strepper Holenderskie wiązarki Cyklop Elastobinder

​Automatyczne linie do pęczkowania warzyw, kwiatów i włoszczyzny

Dla producentów warzyw, kwiatów, przetworów spożywczych i innych realizujemy projekty linii wiążących i pęczkujących z urządzeniami AXRO i ELASTOBINDER. Zrealizowane przez nas linie pracują w zakładach pakujących włoszczyznę, pory, szparagi oraz kapturki na słoikach z przetworami.

Kontakt: 605 318 315 i kontakt@hortipak.pl


Pęczkowanie szparagów z zastosowaniem sznurka gumowego

Wiązarka sznurkowa Axro

 Holenderskie wiązarki Cyklop Axro

Zadzwoń teraz! 605 318 315


Holenderskie wiązarki Cyklop Axro

Wiązarka sznurkowa Cyklop AXRO-FQC2 jest jednym z najpopularniejszych urządzeń do pęczkowania i pakietowania dostępnych na rynku. Urządzenie produkowane jest przez holenderski oddział firmy Cyklop.​
Wiązarki Cyklop Axro pracują w gospodarstwach produkujących warzywa takie jak szparagi, rzodkiewka, por, cebula dymka, chrzan, natka pietruszki, koperek, marchew z nacią, czosnek i włoszczyzna. Wiązarki Cyklop Axro stosowane są także do wiązania kwiatów ciętych, traw i ziół. 

​Wiązarki pracują jako samodzielne urządzenia oraz w liniach pakujących.

Dodatkowe zalety:

  • kompaktowa i lekka konstrukcja
  • mobilna podstawa na kołach
  • łatwość wbudowania w automatyczną linię
  • łatwość obsługi i niezawodność
  • odporność na wilgoć i zanieczyszczenia
  • szeroki zakres zastosowań

Kontakt: 605 318 315 i kontakt@hortipak.pl


​Serwis i części zamienne do wiązarek Cyklop

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie serwisu i zaopatrzenia w części zamienne szerokiej gamy urządzeń i maszyn pakujących.
​Szczegółowe zapytania z opisem, zdjęciem maszyny i/lub tabliczki znamionowej, specyfikacją techniczną oraz zapytania cenowe proszę kierować do naszego serwisu.

Dostarczamy części, przeprowadzamy przeglądy sezonowe, naprawy i renowacje, sprzedajemy nowe i używane poserwisowe maszyny.

Kontakt: 605 318 315 i kontakt@hortipak.pl

Holenderskie wiązarki Cyklop. Serwis, naprawy, części

Dodaj komentarz